Home      Grupa Obsession      Oferta    Imprezy Biesiady   Muzyka      Zdjęcia      Filmy      Opinie      Kontakt   

Grupa Obsession

Charyzma wokalna, umiejętności instrumentalne, perfekcyjne i wiarygodne brzmienie oraz wysoka kultura osobista kreują niepowtarzalny wizerunek grupy, co budzi spore zainteresowanie w czasie występów, przysparzając zespołowi coraz większe grono sympatyków. Kreatywność, żywiołowość i otwartość na współpracę zespołu tworzą indywidualny i niepowtarzalny klimat każdej imprezy, co z kolei gwarantuje zawsze udaną zabawę.

 

Magda - wokal

Utalentowana i ambitna. Mając zaledwie trzy latka, została oczarowana przez muzykę i taniec, a wielka pasja i zamiłowanie trwają do dziś. W tym też kierunku postanowiła pójść wybierając swoją drogą zawodową. Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno Baletowego“ w Gliwicach, gdzie uzyskała wykształcenie Aktorki Scen Muzycznych, a obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Wokalistyka Jazzowa. Oprócz kierunku muzycznego może poszczycić się również osiągnięciami w zakresie tańca towarzyskiego, w którym to posiada B klasę zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Zafascynowana teatrem i musicalem - współpracowała z Teatrem Bezpańskim oraz Teatrem Scena Muzyczna.   

Adam - gitara, wokal, konferansjerka                                                                  
          Gitarzysta, wokalista i konferansjer w jednej osobie.
Od wielu lat związany z muzycznym środowiskiem regionu Śląska, uczestnicząc w wielu artystycznych przedsięwzięciach, zarówno jako gitarzysta live jak i muzyk  sesyjny. W grupie Obsession odpowiedzialny za partie gitarowe i wokalne, świetnie  sprawdza się też w roli konferansjera-prowadzącego. Jako gitarzysta i wokalista dba przede wszystkim o perfekcyjną jakość brzmienia, nadając aranżacją tzw. „pazura“  rockowego grania. Do podkreślenia nieco innego „gitarowego“ klimatu, chętnie sięga  po gitarę elektroakustyczną.       Dopełniając całość brzmienia, wykorzystuje akcesoria  elektroniczne i elektroakustyczne najlepszych światowych marek.


Krystian - saksofon
Absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, a obecnie student saksofonu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa. Mimo jazzowego zacięcia, nie są mu obce tradycyjne dźwięki „folkloru”. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali saksofonowych między innymi: Przeworsk, Dąbrowa Górnicza oraz Grand Prix z zespołem MBQ na festiwalu muzyki autorskiej „Rockowania”. Koncertuje w kraju jak i za granicą (Austria, Słowenia, Niemcy, Rosja, Czechy). Współpracował z wieloma zespołami i big-bandami: MBQ - Małgosia Bigaj Quintet, Siemianowicka Orkiestra Rozrywkowa, Happy Big Band („Mam Talent“ oraz „Jaka to Melodia”) oraz Big Band Akademii Muzycznej w Katowicach.


Gosia - wokal
Realizuje tu swoją wielką pasję, jaką jest śpiewanie. Towarzyszy jej ono od wczesnych lat dzieciństwa, a miłość do muzyki rozwijała poprzez udział w rozmaitych projektach: poezji śpiewanej, muzyce gospel, jazz, pop oraz brzmieniach rockowych. Swój głos ćwiczyła między innymi pod okiem instruktorów wokalnych z Opolskiego Studia Piosenki, jak i prywatnych nauczycieli śpiewu oraz w trakcie warsztatów wokalnych. Umiejętności wokalne oraz wielka charyzma sprawiają, że wykonywane przez Gosię utwory nie uchodzą uwadze słuchaczy i na długo pozostają w ich pamięci. W 2009 roku została laureatką programu muzycznego Rockstar, który emitowany był na antenie telewizji TVS.  


Arek - wokal, instrumenty klawiszowe, konferansjerka
 
          Wokalista, muzyk, aktor scen muzycznych. Od 1989 roku występował na scenach  
          największych teatrów muzycznych w Polsce i poza granicami. Ma w dorobku udział w
          największych produkcjach Teatru Rozrywki w Chorzowie, Opery Wrocławskiej oraz
          kilkuset  przedstawień w całej Europie w musicalu "Musical Starlight". Przez 10 lat    
          prowadził Agencję  Artystyczną "Soul of Singers" oraz własny cover-band, realizując w
          tym czasie dziesiątki  koncertów i imprez okolicznościowych. Od kilku lat współpracuje
          z Agencją Muzyczną  "BISHOP" Adriana Biskupka. Wciela się wiernie w postać Elvisa
          Presleya w show  muzycznym, pokazywanym wielokrotnie przez TVS. Wokalista,     
         
klawiszowiec, konferansjer, showman - z pasją i kulturą prowadzi wesela, koncerty, imprezy      
          okolicznościowe i eventy branżowe.  

   
                                    

Damian - saksofon, klarnet 

Doskonałe brzmienie saksofonów (tenor, alt) oraz klarnetu proponuje instrumentalista Damian, który umila przyjęcia instrumentalnymi standardami muzyki rozrywkowej oraz okrasza utwory wokalne znakomitymi partiami solowymi swoich instrumentów. Wśród proponowanych przez Damiana utworów znajdują się zarówno doskonale znane hity specjalnie aranżowane na instrumenty dęte, jak i takie, które zaskoczą niejednego słuchacza: nastrojowe ballady, a także żywe rytmy latynoamerykańskie, rockandrollowe i wiele innych. Damian posiada ogromne doświadczenie artystyczne zdobyte poprzez niezliczoną ilość koncertów w teatrach muzycznych jak i salach koncertowych na wszystkich kontynentach. 
Oskar - perkusja

         Kolejnym instrumentalistą w zespole jest Oskar – perkusista. Od lat związany ze                                                                                             środowiskiem śląskich muzyków, uczestniczył w przeróżnych projektach  
                                          artystycznych. Ma ogromne doświadczenie koncertowe – praca live, liczny udział w
                                          nagraniach telewizyjnych, radiowych oraz jako muzyk sesyjny. Z ogromną  
                                          swobodą porusza się we wszelkich gatunkach muzycznych. Obecnie zasila szeregi
                                          zespołu ”Obsession”.


 
     Home     Grupa Obsession     Oferta     Imprezy     Biesiady     Muzyka     Zdjęcia     Filmy     Partnerzy     Opinie     Kontakt      

stat4u                                                                     Projekt Agencja Reklamowa Dea Studio