Home      Grupa Obsession      Oferta    Imprezy Biesiady   Muzyka      Zdjęcia      Filmy      Opinie      Kontakt   


Opinie
Jurek
Zespół bardzo profesjonalny! Muzyka idealna, bardzo różnorodna i dostosowana do tego jak bawili się goście. Nie było żadnego problemu jeśli ktoś poszedł i poprosił o konkretną piosenkę – każda prośba była spełniona. Wszystkie ustalenia, które były omawiane przed weselem były zastosowane. Goście bawili się cudownie i oczywiście my razem z nimi. Myślę, że nie ma lepszej recenzji niż to, że dzień po weselu dostałam zapytanie od nieznanej mi dziewczyny z prośbą o podanie nazwy zespołu, który u nas grał, bo dowiedziała się od naszej wspólnej koleżanki, że miałam mega zespół. Ślicznie dziękujemy za cudowną współpracę i polecamy serdecznie! .
Judyta
Fachowo i z klasą:) goście sie super bawili,muzyka różnorodna, świetny kontakt, naprawdę polecamy
Anita i Mariusz 3.09.2016
Dziękujemy;).
Karek
Zespół bardzo profesjonalny! Muzyka idealna, bardzo różnorodna i dostosowana do tego jak bawili się goście. Nie było żadnego problemu jeśli ktoś poszedł i poprosił o konkretną piosenkę – każda prośba była spełniona. Wszystkie ustalenia, które były omawiane przed weselem były zastosowane. Goście bawili się cudownie i oczywiście my razem z nimi. Myślę, że nie ma lepszej recenzji niż to, że dzień po weselu dostałam zapytanie od nieznanej mi dziewczyny z prośbą o podanie nazwy zespołu, który u nas grał, bo dowiedziała się od naszej wspólnej koleżanki, że miałam mega zespół. Ślicznie dziękujemy za cudowną współpracę i polecamy serdecznie! 
Iza i Łukasz (02.09.2017r.).
Test
Test.
Magda & Wojtek
Rewelacyjny zespół! Pełen profesjonalizm,doskonała muzyka i świetny wokal!Jeśli komuś zależy na nienagannej oprawie muzycznej wesela to zespół OBSESSION mu ją zapewni! Wszyscy goście weselni bawili się wyśmienicie i nieważne czy ktoś miał lat 1,czy 101! Zdecydowanie polecam ten zespół. Bardzo długo szukałam zespołu na swoje wesele i kiedy tylko usłyszałam jak gra OBSESSION od razu wiedziałam, że to właśnie ONI uświetnią naszą imprezę. Bardzo dziękujemy za wszystko w imieniu swoim, rodziców i gości-wszyscy byli Wami zachwyceni.
Pozdrawiamy, Magda & Wojtek​.


« powrót     Home     Grupa Obsession     Oferta     Imprezy     Biesiady     Muzyka     Zdjęcia     Filmy     Partnerzy     Opinie     Kontakt      

stat4u                                                                     Projekt Agencja Reklamowa Dea Studio