Home      Grupa Obsession      Oferta    Imprezy Biesiady   Muzyka      Zdjęcia      Filmy      Opinie      Kontakt   


Opinie
Jurek
Zespół bardzo profesjonalny! Muzyka idealna, bardzo różnorodna i dostosowana do tego jak bawili się goście. Nie było żadnego problemu jeśli ktoś poszedł i poprosił o konkretną piosenkę – każda prośba była spełniona. Wszystkie ustalenia, które były omawiane przed weselem były zastosowane. Goście bawili się cudownie i oczywiście my razem z nimi. Myślę, że nie ma lepszej recenzji niż to, że dzień po weselu dostałam zapytanie od nieznanej mi dziewczyny z prośbą o podanie nazwy zespołu, który u nas grał, bo dowiedziała się od naszej wspólnej koleżanki, że miałam mega zespół. Ślicznie dziękujemy za cudowną współpracę i polecamy serdecznie! .
Judyta
Fachowo i z klasą:) goście sie super bawili,muzyka różnorodna, świetny kontakt, naprawdę polecamy
Anita i Mariusz 3.09.2016
Dziękujemy;).
Karek
Zespół bardzo profesjonalny! Muzyka idealna, bardzo różnorodna i dostosowana do tego jak bawili się goście. Nie było żadnego problemu jeśli ktoś poszedł i poprosił o konkretną piosenkę – każda prośba była spełniona. Wszystkie ustalenia, które były omawiane przed weselem były zastosowane. Goście bawili się cudownie i oczywiście my razem z nimi. Myślę, że nie ma lepszej recenzji niż to, że dzień po weselu dostałam zapytanie od nieznanej mi dziewczyny z prośbą o podanie nazwy zespołu, który u nas grał, bo dowiedziała się od naszej wspólnej koleżanki, że miałam mega zespół. Ślicznie dziękujemy za cudowną współpracę i polecamy serdecznie! 
Iza i Łukasz (02.09.2017r.).


« powrót     Home     Grupa Obsession     Oferta     Imprezy     Biesiady     Muzyka     Zdjęcia     Filmy     Partnerzy     Opinie     Kontakt      

stat4u                                                                     Projekt Agencja Reklamowa Dea Studio